Sihirli Yastık…

Sihirli yastık,

yastık

Neresi sihirli bu yastığın diyebilirsiniz. :)  

 

yastık1

Ama o bir yastıktan çok daha fazlası…

yastık2

İşte Sihirli yastığımız açılıyor…

 

yastık3
Tatatataaam… :-)

 

yastık4

 

Yeni anne olacaklara eve yeni katılacak miniş, mis kokulu bebeğiniz için… Misafirliğe gittiğinizde bebeğimin altını nerede değiştiririm diye düşünmeyeceksiniz. Ah yastığımızı evde unuttuk ben başkasının yastığını kullanamam derdi kalmayacak….

yastık5

 

Artık minik yaramazınız kendi kendine yerde agucuklar saçmaya başladığında onu gönül rahatlığıyla üzerine yatırabileceğiniz Sihirli Yastığınız var. Evden apar topar çıktığınızda bebeğinizin üzerine ekstra battaniye almak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü bebek çantanızın bir gözünde duran Sihirli Yastığınız var.

yastık6

Bu çok fonksiyonlu Sihirli yastıkta bebeğinizin dışarıda ihtiyacı olan herşey  bir arada. Sihirli yastık hayatınızı kolaylaştıracak ve sizi bir sürü malzeme taşımaktan kurtaracak.

Yukarıda fotoğraflarını gördüğünüz örnek Sihirli yastığımızdır. İstediğiniz renk ve aplike uygulamalarımız mevcuttur. İsterseniz bebeğinizin ismini yazabiliriz. İsterseniz polar battaniye de ekleyebilirsiniz…Bebeğiniz için en uygun olan yastığı siz hayal edin biz gerçekleştirelim… Türkiye ‘nin her yerinden sipariş alabiliriz.

Siparişleriniz için e-mail: morigne1@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>